آخرین کسب و کار واقعی خیابان اصلی_ نقش نمایندگی های خودرو در اقتصادهای محلی چیست_ > 자유게시판

본문 바로가기
사이트 내 전체검색

자유게시판

آخرین کسب و کار واقعی خیابان اصلی_ نقش نمایندگی های خودرو در اقتصادهای…

페이지 정보

profile_image
작성자 Ebony
댓글 0건 조회 4회 작성일 24-09-21 09:00

본문

متیو فیلیپس، مدیرعامل Elevator car Pros Self-propelling Group، یکی از گروه‌های نمایندگی که سریع‌ترین رشد را در کشور دارد، با 9 فروشگاه در WA و CA است.

getty در ماه مه، شرکت من و سایر فروشندگان در غرب واشنگتن گرد هم آمدند تا یک وسیله نقلیه کاملاً جدید را به پرستار و والدینی که از بین بیش از 100 نامزد انتخاب کرده بودیم، ارائه دهند. در حالی که افراد بدبین ممکن است این مشارکت در جامعه را به عنوان یک ارتقای خودخدمت نادیده بگیرند، حقیقت این است که شرکت ها ملزم به بازپرداخت نیستند، و بسیاری از آنها چنین نمی کنند.
با این حال، دلالان خودرو بخشی از جوامع خود هستند و مستقیماً از طریق اهدای خودرو، حمایت‌های مالی لیگ کوچک، کمک‌های YMCA و موارد دیگر، روی همسایگان خود سرمایه‌گذاری می‌کنند. این تازه شروع چیزی است که نمایندگی ها به میز محلی می آورند. فکر می‌کنم آنها در واقع یکی از آخرین «کسب‌وکارهای خیابان اصلی» واقعی ایالات متحده هستند و بخش مهمی از موتور اقتصادی، بشردوستانه و خدماتی هستند که جوامع محلی را به پیش می‌برد.
و این چیز کمی نیست.
خب، از جهاتی اینطور است: طبق تعریف SBA "کسب و کار کوچک"، نمایندگی مجاز خودروی جدید محلی شما، یکی از حدود 17000 نمایندگی مجاز خودروی جدید در سراسر کشور، به احتمال زیاد یک تجارت کوچک و یکی از 33 میلیون است. که شالوده اقتصاد کشور ما را تشکیل می دهند. و آنها سهم عمده ای در درآمدهای مالیاتی محلی خود دارند (به عنوان مثال، در سال 2021، نمایندگی ها حدود 16٪ از کل مالیات فروش ایالتی جمع آوری شده در کالیفرنیا را تشکیل می دادند) و همچنین در ایجاد شغل.
More FROMFORBES ADVISORبهترین حساب های پس انداز پربازده سال 2024ByKevin PayneContributorبهترین حساب های پس انداز سود 5% در سال 2024ByCassidy HortonContributorNauto Dealerships و The Community of interests Car Dealerships هستند-آنها کاملاً یک میلیارد نیستند کلاس عصبانیت هم آنها معمولاً متعلق به غول های فناوری یا صندوق های سرمایه گذاری نیستند که پول را به وال استریت و دور از محله های محلی منتقل می کنند. نمایندگی ها، بنا به ماهیت خود، باید بخشی از جامعه باشند و اگر نگوییم بیشتر از چیزی که وارد می کنند، باید بخشی از جامعه باشند.
در حالی که سایر مشاغل خیابان اصلی در حال ناپدید شدن هستند - از قصابی محلی، کافی‌شاپ تا فروشگاه سخت‌افزار - توسط شرکت‌های بزرگ تصاحب شده‌اند یا توسط زنجیره‌های بزرگ نابود شده‌اند، بسیاری از نمایندگی‌های محلی همچنان قوی هستند.
در حالی که از ادغام نگرانی‌های بزرگ‌تر مصون نیست، اما در بیشتر موارد، نمایندگی‌های خودرو یک کسب‌وکار کوچک بنیادی محلی، عمیقاً بادوام و کوچک باقی می‌ماند که در جامعه زندگی می‌کند و می‌میرد و فرد به فرد را به همسایگانش می‌فروشد. و این مدل امتیاز نمایندگی خودرو است که این را فعال کرده است.
مدل فرانشیز علی‌رغم تلاش‌های برخی غول‌های فناوری برای شروع فروش مستقیم خودرو به مصرف‌کننده (به این معنی که مشتری مستقیماً با شرکت آنلاین معامله می‌کند در مقابل مدل سنتی فروشنده حق رای که در آن مشتری با فروشنده محلی معامله می‌کند)، من آن را پیدا کردم. کالایی کردن فرآیند فروش وسیله نقلیه تقریباً غیرممکن است. و وقتی فروش "مستقیم" باشد، درآمد به نفع جامعه محلی نیست، بلکه مستقیماً به صاحبان شرکت های چند ملیتی و چند میلیارد دلاری می رسد.
تلاش‌ها برای ایجاد اختلال در سیستم نمایندگی‌های فرانچایز - که سال‌ها رونق داشته است - موفقیت‌آمیز نبود، زیرا چیزی که برخی از رهبران فناوری‌های جدید فراموش می‌کنند این است که گرفتن یک ویترین فروشگاه، برند کردن آن، پر کردن آن با موجودی، کسب تخصص در حوزه، استخدام کارکنان و گران‌قیمت است. آنها را آموزش دهید این مدل حق رای دادن است که فروشندگان را قادر می‌سازد تا بخشی از این هزینه‌ها، کار و مدیریت را برون‌سپاری کنند، در حالی که کسب‌وکار را بیش از حد محلی و شخصی نگه می‌دارد.
در واقع، برخی از شرکت‌های جدید فقط خودروهای برقی در حال تغییر مسیر از استراتژی فروش مستقیم به مصرف‌کننده به شبکه فروش حق رای هستند. و فروشندگان خودروهای امروزی با افزودن ابزارهای خرده فروشی دیجیتالی بیشتر به این لحظه برخورد می کنند تا مصرف کنندگان گزینه های بیشتری در نحوه خرید داشته باشند.
مزایا برای AllAn تخمین زده می‌شود که 85 درصد از نمایندگی‌های خودروی دارای حق امتیاز متعلق به خانواده‌ها هستند و در نسل‌ها در همان خانواده‌ها باقی می‌مانند - سطحی از تعهد جامعه که حتی هوش مصنوعی نیز نمی‌تواند آن را تکرار کند. با سیستم حق رای، مشتریان از مزایای رقابت محلی بین فروشندگان بهره مند می شوند: اگر مشتری در فروشگاه محلی فورد خود باشد و از قیمت ها/خدمات خوشش نیاید، می توانند به نمایندگی های دیگر فورد در شهر بروند. این باعث می‌شود که نمایندگی‌ها با قیمت‌گذاری و خدمات مشتری رقابت کنند.
کارمندان نیز سود می‌برند: خرده‌فروشی خودرو فقط یکی دیگر از مشاغل خرده‌فروشی کم درآمد نیست، بلکه یکی از معدود فرصت‌هایی است که افراد کم‌مقدار می‌توانند راهی به طبقه متوسط ​​پیدا کنند - جایی که اخلاق کاری، تجربه در حین کار و هوشمندی، به جای آن، وجود دارد. نسبت به مدرک دانشگاهی، می تواند مسیر دستمزد متوسط ​​کارمندان فروشنده خودرو در حدود 100000 دلار باشد. این قطعاً بخشی از مدل فروش مستقیم به مصرف کننده نیست.
و، سیستم حق رای دادن به جامعه سود می رساند زیرا کارکنان و مشتریان جامعه هستند و سود مستقیماً به منطقه محلی باز می گردد. در واقع، تنها افرادی که مدل فرنچایز برای آنها خوب نیست، میلیاردرهای وال استریت هستند.
بازنگری در مورد مدل‌های فروش جالب توجه است، همانطور که بسیاری از شرکت‌های صرفاً خودروهای برقی در حال تغییر مدل فروش خود هستند، من متوجه شده‌ام که برخی از خودروسازان بزرگ که اخیراً به سمت فروش مستقیم خودروهای برقی به مصرف‌کننده حرکت کرده‌اند نیز در حال بازنگری در فاصله‌گیری از مدل فرنچایز هستند. من معتقدم این به این دلیل است که به دلایلی که در بالا ذکر شد بهترین مدل برای فروش خودروهای برقی است - از آموزش به خریداران، از جمله کسانی که ممکن است هرگز خودروهای برقی را در نظر نگرفته باشند، تا داشتن خدمات بسیار بزرگتر در جوامع، در حالی که مارک های فقط خودروهای برقی تمایل دارند. فقط چند مرکز خدمات و گزینه های کمتری برای تامین مالی انواع موقعیت های اعتباری داشته باشید.
EV یا موتور احتراق داخلی (ICE)، یا هر ماشین آینده‌نگر بعدی، فکر می‌کنم سیستم امتیازدهی با خیابان اصلی، رویکرد فوق‌العاده محلی، پشتیبانی شده با قدرت صرفه‌جویی در مقیاس، بهترین سیستم برای آینده خودرو است. حراجی.
این بدان معنا نیست که نوآوری در سطح نمایندگی باید متوقف شود، اما در نهایت، فرآیند فروش خودرو یک تعامل عمیق انسانی است، تعاملی که می تواند توسط فناوری تسهیل شود، اما جایگزین آن نمی شود.
بنابراین حتی اگر یک نمایندگی هرگز یک خودروی رایگان اهدا نکرده باشد، احتمالاً جامعه آن به طرق مختلف سود برده است. نمایندگی‌های خودرو امروز کلیشه‌ای دیروز نیستند و به طور قطع، یک کسب‌وکار در خیابان اصلی باقی می‌مانند - تجارتی که فراتر از کلیشه‌های یک دلال پر زرق و برق و بی‌وجدان خودرو حرکت کرده است تا با انسانیت یک شریک اجتماعی واقعی جایگزین شود.
شورای تجارت فوربس مهمترین سازمان رشد و شبکه سازی برای صاحبان و رهبران مشاغل است. آیا واجد شرایط هستم؟
من را در لینکدین دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. متیو فیلیپس متیو فیلیپس، مدیر عامل شرکت خودروسازی Car Pros، یکی از گروه‌های نمایندگی که سریع‌ترین رشد را در کشور دارد، با 9 فروشگاه در WA و CA است. مشخصات اجرایی کامل متیو فیلیپس را اینجا بخوانید.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

Should you beloved this post in addition to you would like to acquire more information with regards to اخبار روز اتومبیل i implore you to stop by our website.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

회원로그인

회원가입

사이트 정보

회사명 : 회사명 / 대표 : 대표자명
주소 : OO도 OO시 OO구 OO동 123-45
사업자 등록번호 : 123-45-67890
전화 : 02-123-4567 팩스 : 02-123-4568
통신판매업신고번호 : 제 OO구 - 123호
개인정보관리책임자 : 정보책임자명

공지사항

• 게시물이 없습니다.

접속자집계

오늘
5,823
어제
5,792
최대
5,823
전체
119,436
Copyright © 소유하신 도메인. All rights reserved.